Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права ЗВО "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая"

Телефон:

+380634716289 +380963172778

Telegram

+380634716289

Viber

+380634716289

Mail:

chiibip.mnty@gmail.com

Адреса:

вул. Реміснича 28, Чернігів

Ми в соц. мережі

Найвище почесне звання Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права Закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa)» рішенням Вченої Ради присвоюється громадським, державним і релігійним діячам, політикам, вченим України та світу за значний внесок у розвиток науки, освіти, культури і духовності.

На засіданні Вченої ради 6 квітня 2023 року почесне звання «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa)» було присвоєно David Venable та  Mickey Stant Jefferson.

David Venable – старший науковий співробітник з кібербезпеки в Alliance for Innovation and Infrastructure, що спеціалізується на кібербезпеці та інформаційних технологіях. Він також обіймає посаду директора, допомагаючи керувати організацією з питань політики та адміністрування.

David Venable має великий досвід у сфері експлуатації комп’ютерних мереж, інформаційних операцій, цифрової мережевої розвідки та криптографії. Він також викладав ці предмети, працюючи ад’юнкт-професором у Національній криптологічній школі.

David Venable розробив та керував кількома проектами національного рівня на підтримку глобальних антитерористичних операцій та Глобальної війни з тероризмом, а також надавав консультації з питань безпеки компаніям зі списку Global 500. Девід також є автором кількох статей з кібербезпеки, регулярно викладає курси з інформаційної безпеки та отримав численні нагороди від ВПС США, Агентства національної безпеки та Європейської академії дипломатії.

Є науковим співробітником з кібербезпеки в Strategikon, європейському аналітичному центрі, що спеціалізується на глобальній безпеці, а також входить до складу Консультативної ради з кібербезпеки Південного методистського університету. David Venable є віце-президентом з кібербезпеки в компанії Masergy Communications, де він відповідає за захист глобальної мережевої інфраструктури, а також консультує транснаціональні компанії щодо захисту їхніх життєво важливих цифрових активів.

1528211514432

Mickey Stant Jefferson приєднався до Hamershlag Private у 2004 році і зараз є головою правління материнської холдингової компанії фірми. Він має понад 20 років досвіду в таких сферах, як Merchant Banking, Merching Banking, Corporate & Public Finance, Reorganizations, Workouts. 

Mickey Stant Jefferson брав участь у понад 200 інвестиційно-банківських операціях, у публічному розміщенні 25 компаній.

Як досвідчений керівник, він був керівником виконавчого рівня в 12 публічних компаніях по всьому світу. Він був головою, генеральним директором двох нафтових компаній E&P Oil, у тому числі очолював одну з фірми із середньою капіталізацією, активи та капітал якої зросли від 40 мільйонів доларів, коли він прийшов до керма, до понад 3 мільярдів доларів, коли він залишив компанію.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Адреса

вул. Реміснича 28, Чернігів

Телефон

+380634716289

Телефон

+380963172778

Ми в соц. мережі

Mail:

chiibip.mnty@gmail.com

ЧІІБіП – Чернігівський Інститут Інформації Бізнесу і Права. © 1999 – 2023.

Адреса:

вул. Реміснича 28, Чернігів

English EN Ukrainian UK