Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права ЗВО "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая"

Телефон:

+380634716289 +380963172778

Telegram

+380634716289

Viber

+380634716289

Mail:

chiibip.mnty@gmail.com

Адреса:

вул. Реміснича 28, Чернігів

Ми в соц. мережі

24-та річниця інституту

Сьогодні ми святкуємо надзвичайно особливу подію – 24-ту річницю заснування нашого улюбленого інституту!

Протягом цих  років наш інститут став зразком якості освіти та наукових досягнень. Наші викладачі та співробітники працюють разом, щоб забезпечити найкращі умови навчання.

За всі ці роки інститут виріс: ми сприяємо розвитку науки та співпраці з іншими університетами і організаціями по всьому світу,  наші випускники стають видатними фахівцями, лідерами та змінюють світ на краще.

Ми пишаємось нашими талановитими здобувачами освіти, які не лише навчаються, а й активно приймають участь у громадському житті, наукових дослідженнях та соціальних ініціативах.

24 роки існування – це лише початок. Ми переконані, що майбутнє нашого інституту буде ще більш яскравим та успішним. Ми продовжуватимемо розвивати наші програми і залучати видатних викладачів, будемо активно співпрацювати з партнерами з різних країн, обмінюватися досвідом та знаннями, щоб забезпечити найкращі умови для навчання та розвитку наших здобувачів освіти.

Інститут буде продовжувати виховувати лідерів, які здатні впливати на суспільство та робити позитивні зміни. Ми будемо сприяти розвитку критичного мислення, творчості та інноваційного мислення серед наших здобувачів освіти. Наші випускники будуть готові до викликів сучасного світу і матимуть унікальні навички, необхідні для досягнення успіху у будь-якій галузі.

З нагоди 24-ї річниці нашого інституту, ми хочемо привітати всіх наших здобувачів освіти, викладачів, співробітників та випускників. Дякуємо вам за вашу працю, відданість та внесок у розвиток інституту! Разом ми зробили багато, і разом ми досягнемо ще більшого успіху!

Нехай наш інститут процвітає, розширює свої горизонти та залишає слід у світі освіти й науки. Щасливої 24-ї річниці, нашому улюбленому інституту!

 

З повагою, ректорат ЧІІБІП МНТУ.

Поділитись:

Facebook
Telegram
Адреса

вул. Реміснича 28, Чернігів

Телефон

+380634716289

Телефон

+380963172778

Ми в соц. мережі

Mail:

chiibip.mnty@gmail.com

ЧІІБіП – Чернігівський Інститут Інформації Бізнесу і Права. © 1999 – 2022.

Адреса:

вул. Реміснича 28, Чернігів

English EN Ukrainian UK