Історія Кафедри соціології та права

 
Кафедра соціології та права як окремий структурний підрозділ інституту, була створена в 2003 році з метою викладання дисциплін юридичного спрямування для інших кафедр. Першим завідувачем кафедри був призначений кандидат юридичних наук, доцент Тюленєв В'ячеслав Георгійович.
 
З 2005 року кафедру очолював кандидат юридичних наук, доцент Сташків Богдан Іванович, який видав більше 100 наукових праць, в т. ч. з грифом Міністерства освіти України.
 
З жовтня 2008 року завідувачем кафедри стала кандидат юридичних наук, доцент Мірошниченко Оксана Андріївна. Її загальний науково-педагогічний стаж становить 18 років.
У 2008 році Оксана Андріївна захистила кандидатську дисертацію на тему "Правове регулювання трудових відносин у галузі сільського господарства” за спеціальністю 12.00.05."Трудове право; Право соціального забезпечення" у Харківській Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого.
Крім того, керівник кафедри є автором понад 30 наукових праць, в т. ч. з грифом Міністерства освіти України. Серед них монографія та навчальний посібник "Трудове право України".
У 2011 Мірошниченко О.А. отримала вчене звання доцента кафедри права України.
 
З вересня 2017 року завідувачем кафедри соціології та права була призначена кандидат психологічних наук, доцент Кухар Тетяна Володимирівна.
 
На кафедрі працюють 5 викладачі, 3 мають ступінь кандидата наук.
 
 

За додатковою інформацією щодо роботи кафедри, звертатися за телефоном   (0462) 67-57-24