Студент перш за все

 

 
19 травня 2017 року Чернігівському інституту інформації, бізнесу і права виповняється 18 років.
 
  Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права був створений за ініціативою провідних метрів вітчизняної освіти, а саме: академіка Бугая Юрія Миколайовича, доцента Гнєдіна Олега Петровича і професора, заслуженого діяча науки і техніки Козаченка Сергія Вікторовича, - у 1999 році як відокремлений структурний підрозділ ПВНЗ Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Ю. Бугая для впровадження новітніх освітніх технологій провідних навчальних закладів.
 
  ЧІІБіП є вищим навчальним закладом нового типу, який комплексно поєднує фундаментальну підготовку фахівців в галузях інформатики, бізнесу, підприємництва, менеджменту та права різних рівнів кваліфікації із застосуванням практичного використання найсучасніших досягнень світової науки шляхом створення та виконання навчальних програм, що відповідають вимогам міжнародних центрів акредитації з залученням вітчизняного та закордонного наукового і педагогічного потенціалу.
 
  Впродовж 18 років навчальний заклад стрімко розвивався, з’являлися нові кафедри та факультети, зміцнювалась матеріально-технічна база.
 
  Підготовка в Чернігівському інституті інформації, бізнесу і права МНТУ здійснюється за денною та заочною формами навчання.