Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

Автор: Laborant от 7-12-2018, 12:23, подивилося: 95

0
«З любов’ю до дітей»

   Студенти Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права 6 грудня 2018 року завітали зі своїм традиційним передноворічним візитом до Городянської школи-інтернату. Ця зустріч відбулась у співпраці з партнерами - Видавництвом «КМ Медіа» та Чернігівським національним технологічним університетом, - у рамках соціального проекту «З любов’ю до дітей». Були підготовлені подарункові набори солодощів та фруктів.
Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

   Адміністрація Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права та дирекція Городянської школи-інтернату висловлюють подяку всім студентам, партнерам, працівникам Головного управління статистики у Чернігівській області, які активно долучились до збору речей та іграшок; викладачу Сокол Марії Юріївні та студентам Гусак Діані, Мойсієнко Олені, Пузирній Ользі, Жоголко Аліні, Панюкову Ігорю, Кривзуну Богдану, Докторовичу Олександру, Паламарчуку Владиславу.

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

   Але найбільшим подарунком для дітей було живе і цікаве спілкування та зустріч із справжнім Святим Миколаєм під час театралізованої вистави.

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і праваЧернігівський інститут інформації, бізнесу і права
 
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Категорія: Информация

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.