Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

Автор: tinna_77 от 11-12-2017, 19:00, подивилося: 26

0
ТВОРИТИ ДОБРО – ЛЕГКО
 

    В цьому ще раз переконались студенти Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права, які 11 грудня 2017 року завітали зі своїм традиційним передноворічним візитом до Городянської школи-інтернату.

    Тут навчаються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Всі вони знайшли домашній затишок і постійну турботу в стінах школи-інтернату. Щороку випускники школи вступають до різних вузів, підтверджуючи знання, отримані в школі. Серед випускників досвідчені педагоги, лікарі, вчені, державні діячі і просто багато хороших людей. Ці діти потребують постійної уваги та допомоги.

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

 

Категорія: Информация

 

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

Автор: tinna_77 от 7-12-2017, 19:15, подивилося: 45

0
Всеукраїнська професійна газета "Все про бухгалтерський облік"
 
7 грудня 2017р. привітала та вручила грамоти і подарунки кращим студентам
 
Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права.
 
Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права
 

Категорія: Информация

 

Запрошуємо на підготовчі курси

Автор: tinna_77 от 4-12-2017, 10:05, подивилося: 46

0

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЇ, БІЗНЕСУ І ПРАВА

 

ЗАПРОШУЄ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ!!!

Запрошуємо на підготовчі курси

НАБІР РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ з 1 грудня 2017 РОКУ

 

Групи 5-10 осіб, індивідуальний підхід

Обирайте для себе зручну форму навчання

ДЕННУ                 ЗАОЧНУ

 

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК:

I – заняття щодня з 16:00 до 18:00;

II – заняття щосуботи з 10:00 до 14:00.

 

Документи, які потрібні для вступу на курси підготовки до ЗНО:

заява;

1 фото розміром 3x4 см;

 

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Повний курс з однієї дисципліни - 250 грн на місяць.

 

ЗАКІНЧИВШИ КУРСИ ТА ПОДАВШИ ДОКУМЕНТИ НА ВСТУП

ДО ЧІІБІП, ВИ ОТРИМАЄТЕ:

10 % знижку на перший семестр 2018/2019 навчального року

 

Головна мета діяльності підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями та практичними навичками.

 

Детальна інформація для учнів 11 класу за телефоном:

 (0462) 671-099, (0462)674-080
м. Чернігів, пр-т Перемоги, 95-А, каб.40 або каб.43

 

Категорія: Информация

 

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

Автор: tinna_77 от 1-12-2017, 09:47, подивилося: 22

0
Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права
 
1 грудня 2017 року в нашому навчальному закладі відбувся захід,
 
присвячений ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ БОРОТЬБИ зі СНІДом
 
Лекцію проводила лікар-психотерапевт Троценко Алла Вікторівна
 
Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

Категорія: Информация

 

Запрошуємо на роботу!!!

Автор: tinna_77 от 27-11-2017, 19:43, подивилося: 30

0
Запрошуємо на роботу!!!

Категорія: Информация

 

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

Автор: Laborant от 27-11-2017, 12:16, подивилося: 22

0
 
До уваги студентів заочної форми навчання !
 
 
Графік проведення консультацій до державних іспитів
 
та графік складання державних іспитів в 2017н.р.
 
можна знайти у вкладці «ЗАОЧНЕ НАВЧАННЯ»
 
 
 

Категорія: Информация

 

МНТУ оголошує набір на підготовче відділення

Автор: tinna_77 от 27-11-2017, 10:09, подивилося: 36

0

  МНТУ оголошує набір на підготовче відділення до Загального незалежного оцінювання для студентів, що планують отримувати освітній ступінь магістра за спеціальністю «Право».

  Слухачі зможуть зміцнити знання з конституційного, адміністративного, кримінального та цивільного права. Також у курс входять предмети «Цивільний процес», «Кримінальний процес» , "Логіка" та англійська мова.

  З усіх питань щодо зарахування на підготовче відділення ви можете звертатись до приймальної комісії.

  Нагадуємо, що з 2017 року Міністерство освіти і науки України запровадило обов'язкове ЗНО для студентів, що вступають до магістратури за спеціальністю «Право».

Категорія: Информация

 

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

Автор: tinna_77 от 25-11-2017, 12:32, подивилося: 17

0

День пам'яті жертв голодомору

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права

 

Категорія: Информация

 

Екскурсія

Автор: tinna_77 от 24-11-2017, 12:36, подивилося: 21

0

Екскурсія

 23 листопада 2017 року студенти першого курсу здійснили екскурсію

до Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.   

     Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана один з наймолодших в Україні. Музей було створено на базі художнього відділу Чернігівського історичного музею (зараз музей ім. В.В.Тарновського) згідно з Постановою Ради Міністрів УРСР від 12 червня 1979 року. У ній, зокрема, зазначалось, що у фондах Чернігівського історичного музею зберігається унікальна колекція творів образотворчого та декоративного мистецтва, що нараховує понад 8 тисяч експонатів. імені Григорія Галагана.

     Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, розташований на території древнього княжого міста, у пам'ятці архітектури XIX століття, навіть зовні відповідає уявленню про музей як про місце, що несе на собі відбиток часу, відблиск історії та культури нашого народу.

Екскурсія
    Подібне до нього і музейне зібрання, яке нараховує близько 8 тисяч творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, починаючи з XVI століття і до сьогодення. Основу його складає унікальна колекція Галаганів, репрезентована творами західноєвропейського та вітчизняного мистецтва XVII-XIX століть, народною картиною, зокрема славнозвісними Козаками Мамаями, портретами представників восьми поколінь цього знаного козацько-старшинського роду та їх відомих родичів – Розумовських, Дараганів, Маркевичів, Ламсдорфів.
     Чільне місце в музейній колекції посідають твори іконопису, здебільшого українського, серед яких канонічний „Архистратиг Михаїл”, колекція Богородичних ікон, самобутня народна ікона зі своєрідним трактуванням того чи іншого образу святого – покровителя.
      Значною є і збірка творів відомих українських та російських художників – академістів, серед яких „Ворожіння дівчат на вінках про заміжжя” І.Соколова, „Готичний місток у Сокиринському парку” О.Волоскова, „Осіння оранка в Малоросії” М.Клодта, „Буря на морі” І.Айвазовського та багатьох інших.
      Невеликою, але достатньо цікавою є колекція західноєвропейського живопису, зокрема творів італійських художників ХУП-ХУШ століть, здебільшого, на жаль, невідомих. Голландський та фламандський живопис знайомить з творами батального та побутового жанру – „Військовий табір” П.Блумена ван Стандарта, „В корчмі” Ф.Швеєра, різноманітними натюрмортами, полотнами на міфологічні та євангельські сюжети. Окрасою збірки, безумовно, є живописне полотно „Концерт” відомого голландського художника Х.Тербрюггена, датоване 1626 роком. Екскурсія
     Мистецтво Франції XVIII-XIX століть представлено іменами таких знаних майстрів як Г.Робер, Ж.Мейссоньє, Ж.Трезер, Е.Фальконе, Ф.Помпон.
      Найбільшу частку музейної колекції складають твори українських корифеїв ХХ століття – М.Жука, М.Самокиша, С.Шишка, М.Глущенка, С.Григор”єва, М.Дерегуса, Т.Яблонської, А.Коцки та багатьох інших представників соцреалізму.
       Значну частину фондового зібрання складають твори декоративно-ужиткового мистецтва України, створені як художниками-професіоналами, так і самобутніми майстрами протягом майже двох століть. Аплікація, вишивка та розпис, вироби зі скла та порцеляни, кераміки та дерева представлені відомими іменами родини Саєнків, М.Тимченко, М.Примаченко, І.Апполонова, Г.Денисенка, А.Штепи та багатьох інших знаних майстрів.
       Самобутньою є і колекція народної іграшки України, Росії та Білорусії, що налічує близько 350 експонатів з дерева, глини, соломи та тіста, і є яскравим проявом національної культури наших народів. Навіть не володіючи вичерпною повнотою, колекція Чернігівського художнього музею є доволі цікавою і має справжні шедеври, що й дозволяє назвати її справжнім островом скарбів у безмежному океані мистецтва.

        Студенти з цікавістю ознайомились з історією музею, життям Г. Галагана та його меценатською діяльністю, оглянули і долучились до чудового і вічного мистецтва.

 

Категорія: Информация

 

ДЕНЬ СТУДЕНТА

Автор: tinna_77 от 17-11-2017, 11:10, подивилося: 24

0
ДЕНЬ СТУДЕНТА

 

16 листопада 2017 року відбулося спільне святкування Дня студента Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права та Академії Державної пенітенціарної служби. Була проведена інтелектуально-рзважальна гра "Він чи Вона ?", в якій брали участь дівчата та хлопці обох вищів.
Цікаві питання, веселі відповіді, гарна музика - все як на справжньому святі. І хоча перемогла команда хлопців, задоволені від гри отримали не тільки глядачі, але і суперники.
Подібний захід сприяє не тільки знайомству студентів, а й розвитку подальшої співпраці між вузами і студентськими комітетами.

 

ДЕНЬ СТУДЕНТА

ДЕНЬ СТУДЕНТА

ДЕНЬ СТУДЕНТА

ДЕНЬ СТУДЕНТА

 

Студенти 2-го курсу продовжили святкування у боулігн-клубі.

 

ДЕНЬ СТУДЕНТА

ДЕНЬ СТУДЕНТА

 

Категорія: Информация

 
Назад Вперед