Академія СНАМР

Академія СНАМР

Академія СНАМР - сучасний позашкільний* навчальний заклад для дітей 9-17 років. Заснований у 2019 році на базі вищого навчально закладу - Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права ПВНЗ МНТУ ім. академіка Ю. Бугая.

Навчання проходить за авторськими програмами, які є актуальними для сьогодення. Учні академії здобувають знання і практичні навички за декількома напрямками:

  • IT технології
  • Soft Skills: розвиток лідерських якостей
  • English: speaking club
  • SMM: сучасний маркетинг
  • Blogging: професія мрії

 

Паралельно із вивченням основних навчальних матеріалів, учні практикуються використовувати всі здобуті знання і навички створюючи великий власний / колективний проєкт. Таким чином наробляючи собі портфоліо.

Протягом навчального року на учнів очікує: контроль знань, два практичних проєкти та в кінці року отримання сертифікатів, які підтверджують всі здобуті знання та навички за вказаними напрямками.

Академія СНАМР - це гармонійна зладжена система навчання, в якій учень відчує себе важливою частиною, перебуває у дружній атмосфері людей, які захоплюються своєю діяльністю, готові мотивувати та давати можливість спробувати себе на практиці в цікавих сучасних сферах, ще до закінчення школи. А коли прийде час зробити крок у доросле життя, щоб дитина відчувала себе свідомою і впевненою у собі, своїх силах, щоб страх невдачі не паралізував, а внутрішній вогонь не згасав.

 

Договір про надання навчальних послуг

ЧІІБіП - Чернігівський Інститут Інформації Бізнесу і Права. © 1999 - 2020.