Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

01.12.21

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який вперше був проголошений ВООЗ у 1988 році. Цей День встановлений з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.

Ось і студенти Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» в цей день розвінчували міфи про ВІЛ та визначалися, в які життєві ситуації не слід потрапляти, щоб бути здоровим; а якщо уже потрапив в певну ситуацію, то як правильно себе повести, щоб ризик для життя був мінімальним.

За змістовну та цікаву інформацію Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права дякує Соломко Катерині, представнику Благодійної організації «Чернігівська мережа», яка в форматі гри (що цікаво для студентів) розповіла, як в наш організм потрапляє ВІЛ та що необхідно зробити, щоб уберегтися від інфекції.

Не зволікай! Зроби швидкий тест на ВІЛ в Чернігові з консультацією - результат за 15 хв., конфіденційно за тел. (0462) 614-736.
ЧІІБіП - Чернігівський Інститут Інформації Бізнесу і Права. © 1999 - 2022.