Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

29.11.19

Тема цьогорічного Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - «Громади мають значення».

Відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відбудеться 1 грудня 2019 року, є визначною можливістю визнати найважливішу роль, яку відіграли громади та продовжують відігравати у боротьбі зі СНІДом на міжнародному, національному та місцевому рівнях.

Громади вносять неоціненний внесок у боротьбу зі СНІДом. Спільноти людей, що живуть з ВІЛ - геї та інші люди, які мають сексуальні стосунки, люди, які вживають наркотики, секс-працівники, трансгендерні люди та ув'язнені, інші - ведуть та підтримують надання ВІЛ-послуг, захищають права людини. Громади є важливою ланкою ефективного реагування на СНІД та неоціненною підтримкою людей, що живуть з ВІЛ.

За даними ООН поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ / СНІД скоротилась на 20%. Але в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ / СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48,5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок.

Нажаль.

Знай свій статус. Обери життя. Зупини СНІД.
ЧІІБіП - Чернігівський Інститут Інформації Бізнесу і Права. © 1999 - 2020.