Святкування 20-го Дня народження ЧІІБіП

Святкування 20-го Дня народження ЧІІБіП

19.05.19

17-го травня в нас було особливе свято, що об’єднало всіх - викладачів, студентів, випускників. Це свято - 20-й День народження Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права!

Дякуємо всім гостям, за те, що знайшли час прийти до нас із привітаннями. Завдяки вашій компанії це було весело та яскраво, незабутньо та щиро!

Дякуємо творчим колективам: ансамблю бандуристів «Горлиця» (керівник Велігорська Л.І.) Чернігівської музичної школи №1 імені С. Вільконського, вихованцям зразково спортивно-бального клубу «Глорія» Вікторії Сивенко та Антону Попивніч, студентам коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Аліні Казимир і Арсенію Копитько та дуже талановитому співаку Миколі Морозову, студенту Чернігівського музичного училища імені Л.М. Ревуцького!

Дякуємо студентам нашого інституту Аліні Жоголко та Марині Ревенок - неперевершеним та найгарнішим ведучим. Дякуємо Аліні Титаренко за гарні, емоційні фото. Дякуємо першому курсу за активну допомогу в організаційних моментах та всім-всім студентам за створену дружню та веселу атмосферу під час підготовки та проведення свята!

Тисячі успішних випускників, найновіші освітні технології і завжди актуальні спеціальності - це лише проміжний результат роботи нашого інституту. ЧІІБіПу 20 років! А отже, ми з натхненням перегортаємо нову сторінку історії нашого ВУЗу.
ЧІІБіП - Чернігівський Інститут Інформації Бізнесу і Права. © 1999 - 2020.