Круглий стіл «Реалізація конституційного права на захист»

Круглий стіл «Реалізація конституційного права на захист»

09.12.19

6 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права в Академії ДПтС студенти та викладачі Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права взяли участь у круглому столі на тему «Реалізація конституційного права на захист».

Піл час заходу заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Пирковська О. В. проінформувала присутніх про особливості діяльності Центру та процедуру отримання безоплатної правової допомоги у разі порушення законних прав громадян.

Начальник філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Скалюн Є. В. та начальник Чернігівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Дудка Н. О. разом із старшим інспектором Мех Ю.О. розповіли присутнім про забезпечення конституційного права на захист клієнтів пробації та про співпрацю з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області в рамках надання правової допомоги клієнтам пробації.

Начальник кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії ДПтС Тагієв С. Р. у своїй доповіді «Реалізація права на захист в судовому порядку» зазначив, що при захисті прав громадян важливо звертати увагу на якість наданих послуг і рівень підготовки адвокатів для забезпечення рівності всіх перед законом.

Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу між курсантами, студентами та фахівцями в галузі права.
ЧІІБіП - Чернігівський Інститут Інформації Бізнесу і Права. © 1999 - 2020.