21-й день народження Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права!

21-й день народження Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права!

19.05.20

Сьогодні велика і дружна сім’я нашого славного інституту відзначає свій 21-й день народження!

В 1999 році Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права ПВНЗ МНТУ імені академіка Ю.Бугая розпочав свою історію. За час, що минув, підготовлено більше 5 тисяч спеціалістів в різних провідних галузях, виховано сотні професіоналів своєї справи, державних діячів і науковців.

Інститут завжди прославляли і прославляють його випускники. Ви завжди є і будете частинкою великої родини ЧІІБіП і гордістю інституту.

Ректор Чернігівського інституту інформації бізнесу і права Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая, кандидат економічних наук, доцент Євгеній Сергійович Бобришев вітає з цим важливим для всіх причетних днем: "Сьогодні ми разом з вами відкриваємо ще одну славну «сторінку життя» нашого рідного інституту і з великою надією дивимося в майбутнє. Нам належить примножувати досягнення минулих років, накопичене попередніми поколіннями випускників і команди нашого інституту, привнести щось своє, нове, в скарбничку досягнень ЧІІБіП МНТУ і відкрити нові перспективи для себе і, тим самим, бути корисними своїй Батьківщині і альма-матері."

В цей складний час, коли, по закінченню карантину, світ вже не буде таким як раніше, ми закликаємо бути сильними та добрими!

Нажаль через карантинні обмеження ми не маємо можливості розділити цей славний момент в оффлайн з вами, але зовсім скоро знову відкриються двері Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права. Ми чекаємо цієї миті і бажаємо вам і вашим близьким здоров'я та щастя!

 ЧІІБіП - Чернігівський Інститут Інформації Бізнесу і Права. © 1999 - 2021.